Rental Department

اجاره واترجت صنعتی و مکنده صنعتی

انعطاف پذیری کلید موفقیت است!

ما سال هاست که واترجت های صنعتی و شوینده های فوق فشار قوی و مکنده های صنعتی را به کارخانجات و پالایشگاه ها اجاره می دهیم. در تمامی نقاط ایران، واترجت های صنعتی 200 تا 3000 بار و همچنین لوازم جانبی گسترده و ربات های جت را می توانید از شرکت فن توسعه منیب اجاره کنید.

واترجت صنعتی

 • اجاره واترجت برای تخریب بتن
 • اجاره واتر جت برای شستشوی نمای ساختمان
 • اجاره واترجت صنعتی برای رسوب‌زدایی مبدل‌های حرارتی و دیگ‌های بخار
 • اجاره واترجت فشار قوی برای رسوب‌زدایی استخر
 • اجاره کارواش صنعتی برای شستشوی تجهیزات و ابزارآلات روغنی و آلوده

مکنده صنعتی

 • اجاره مکنده صنعتی برای نظافت و پاکسازی محل هایی که امکان دسترسی به آنها وجود ندارد
 • اجاره مکنده صنعتی برای جمع آوری و انتقال مواد از طبقات فوقانی و زیر زمین
 • اجاره مکنده صنعتی برای انتقال مجدد مواد جمع آوری شده به خط تولید

12+ سال سابقه درخشان

کارشناسان پشتیبانی حرفه ای

بالاترین کیفیت اجرای خدمات

فن توسعه منیب

سوالات متداول اجــاره واتــرجت

در صورت داشتن هرگونه سوال با ما تماس بگیرید

چه مجموعه هایی نیاز به اجاره واترجت دارند ؟

بسیاری از محیط ها و مجموعه ها جهت شستشو و نظافت محیط برای یک یا چند بار در طی سال نیاز به دستگاه واترجت دارند.

خرید دستگاه واترجت صنعتی برای کار های موردی توجیه اقتصادی ندارد.

در صورتی که نیاز به دستگاه واترجت صنعتی وجود داشته باشد و خرید واترجت توجیه اقتصادی نداشته باشد بهترین راهکار اجاره دستگاه واترجت می باشد.

واترجت صنعتی کجا استفاده می شود ؟

انواع خدمات نظافتی که به وسیله دستگاه واترجت صنعتی سیار می توان انجام داد به شرح زیر می باشد.

 • شستشو نما و دیوارهای سازه ها 
 • شستشو سازه ها و جداول و المان های شهری
 • شستشو کف زمین در سوله ها ، انبار ها و پارکینگ ها 
 • شستشو ماشین آلات و تأسیسات
 • شستن ماشین های سنگین
 • شستشوی پتروشیمی ها

درباره اجاره واترجت صنعتی بیشتر بدانید . . .

واترجت صنعتی معمولا وسیله‌ای نیست که همواره به آن احتیاج داشته باشیم و در فواصل زمانی کوتاه، از آن استفاده کنیم. به‌همین دلیل اجاره واترجت یک پیشنهاد خوب و پرتکرار است که از شرکت‌ها و مجموعه‌های عرضه کننده این وسیله به مصرف کنندگان آن پیشنهاد می‌شود.

درنظر داشته باشید که  واترجت یک دستگاه حرفه‌ای و تخصصی برای شستشوی عمیق آلودگی‌های ماندگار و قدیمی مختلف مانند گرد و غبار، خاک، گل، ‌روغن، گریس و … است که از فشار بالای آب برای تمیز کردن اجسام و سطوح مانند ساختمان ها، جاده ها، وسایل نقلیه و بتن استفاده می‌کند.

گاهی نیز از این تجهیزات برای کارهای تخصصی‌تر مانند آماده کردن سطوح پیش از رنگ‌کاری یا چسب‌کاری کمک می‌گیرند. بنابراین واترجت استفاده مستمر و همیشگی ندارد و ممکن است اجاره آن انتخاب بهتری باشد. در ادامه درباره واترجت صنعتی اجاره‌ای، لوازم همراه آن، تعرفه‌های اجاره و شرایط این‌کار بیشتر صحبت می‌کنیم.

امکان اجاره واترجت برای کاربردهای مختلف

اجاره واترجت

تصور کنید که مورد استفاده شما از واترجت، شستشوی نمای یک ساختمان مسکونی یا کاری است. احتمالا سالی یک بار هم نیاز به این کار پیدا نمی‌کنید. اما دستگاه واترجتی که برایش نیاز دارید و ممکن است تهیه کنید، جاگیر و پرهزینه است. هم هزینه خرید اولیه و هم سرویس و نگهداری آن را باید پرداخت کنید.

ضمن اینکه شاید لازم باشد هنگام استفاده از دستگاه، کارشناس برند واترجت برای شما کار مدنظرتان را انجام دهد. چرا که استفاده از اغلب واترجت‌های صنعتی نیاز به تخصص و مهارت ویژه دارد. در این شرایط، اجاره واترجت شستشو تمامی این مشکلات را برطرف می‌کند. اجاره دستگاه واترجت صنعتی برای کارهای متعددی امکان پذیر است و مهمترین آن‌ها عبارتند از:

 • اجاره واترجت برای تخریب بتن
 • اجاره واتر جت برای شستشوی نمای ساختمان
 • اجاره واترجت صنعتی برای رسوب‌زدایی مبدل‌های حرارتی و دیگ‌های بخار
 • اجاره واترجت فشار قوی برای رسوب‌زدایی استخر
 • اجاره کارواش صنعتی برای شستشوی تجهیزات و ابزارآلات روغنی و آلوده

به‌طور کلی، برای تمام مصارف مختلف انواع دستگاه واترجت فشارقوی و نیمه‌فشارقوی، می‌توان از خدمات اجاره این دستگاه استفاده نمود. مهم این است که برآورد نمایید که اجاره آن از نظر هزینه برای شما مقرون به‌صرفه‌تر از خرید آن است یا نه.

چگونه بدانیم خرید واترجت برای ما بهتر است یا اجاره آن؟

هنگام تصمیم برای تهیه دستگاه واترجت، دو گزینه خرید یا اجاره آن درمقابل شما است. اما اینکه کدام گزینه می‌تواند انتخاب بهتر و مناسب‌تری برای شما باشد، به بررسی دقیق موارد زیر بستگی دارد:

بودجه‌ای که دراختیار دارید و هزینه خرید یا اجاره

در بخش هزینه بهتر است که اجاره دستگاه واترجت برای مدت زمان مورد نیاز را با هزینه تقریبی خرید دستگاه مقایسه کنید. همچنین هزینه سرویس‌های دوره‌ای دستگاه و نگهداری از آن را نیز در کنار هزینه خرید قرار دهید. برآورد به‌دست آمده را ثبت کنید و درکنار مواردی که در ادامه خواهد آمد قرار دهید تا به نتیجه دقیق برسید. نکته دیگر اینکه ممکن است شما از ابتدا بودجه لازم برای خرید دستگاه را نداشته باشید. پس میزان دقیق بودجه را مشخص کنید و آن را با هزینه لازم برای هر دو گزینه مقایسه نمایید. به بخش هزینه باید مواردی مانند هزینه حمل و نقل را نیز اضافه کرد. اینکه در سرویس اجاره واترجت هزینه حمل و نقل دستگاه چگونه پشتیبانی می‌شود و درصورت خرید و انبارداری آن، آیا نیاز به پرداخت چنین هزینه‌ای خواهید داشت؟

تعداد دفعات استفاده از دستگاه

شوینده فشار قوی

دقت کنید که این موضوع اهمیت زیادی دارد. ممکن است شما تنها یک بار نیاز به برش بتن در یک پروژه داشته باشید و واترجت صنعتی فشار قوی کاربرد دیگری در این پروژه برای شما نداشته باشد. بنابراین خرید این دستگاه منطقی نیست. اما شاید واترجت بخشی از ابزار کار شما است که در این صورت قطعا خرید گزینه بهتری محسوب می‌شود.

طول عمر پیش بینی شده دستگاه

دقت کنید که دستگاهی که می‌خرید عمر مشخصی دارد. اما در مواقع اجاره واترجت، نیاز نیست نگران این موضوع باشید. باید دقت کنید که شما نسبت به عمر مفید دستگاه، چقدر می‌خواهید از آن استفاده کنید. به بیان بهتر، در طول ۵ سال عمر مفید دستگاه، قرار است چند بار از آن استفاده کنید؟ این نکته نیز می‌تواند اولویت را بین اجاره یا خرید مشخص کند.

درنظر گرفتن تورم و تفاوت قیمت‌ها به‌مرور زمان

توجه داشته باشید که تورم و تغییر قیمت‌ها بر هزینه خرید یا اجاره واترجت تاثیر خواهد داشت. بنابراین دقت کنید که با درنظر گرفتن افزایش قیمت خرید یا اجاره دستگاه در آینده، همچنان اجاره گزینه بهتری برای شما باشد. ممکن است پس از مدتی با بالارفتن مبالغ، به این نتیجه برسید که خرید برای شما به‌صرفه‌تر است. اما هنگام استعلام قیمت، متوجه می‌شوید که نرخ‌های خرید نیز افزایش زیادی داشته‌اند. این موارد را نیز هنگام بررسی بودجه و هزینه‌ها درنظر بگیرید.

کاربردهای ممکن و چندگانه دستگاه

دقت کنید که کاربردهای شما از واترجت فشارقوی چیست؟ به چه نوع دستگاهی با چه نوع کاربری‌هایی نیاز دارید؟ تجهیزات جانبی و اقلام همراه آن شامل چه گزینه‌هایی می‌شود؟ ممکن است تنوع کاربری شما از دستگاه واترجت به‌گونه‌ای باشد که یک نوع دستگاه پاسخگوی نیازهای‌تان نباشد. در این موارد احتمالا اجاره گزینه بهتری است. به‌خصوص که می‌توانید تجهیزات و وسایل همراه دستگاه را هم متناسب با نیازتان اجاره کنید.

همچنان مهمترین مورد در این لیست، میزان استفاده شما از واترجت است. معمولا توصیه می‌شود که اگر حداقل در طول سال چندین بار از دستگاه استفاده می‌کنید، گزینه خرید برای شما انتخاب بهتری است. درغیر این صورت بهتر است سراغ اجاره واترجت بروید. برای مثال اگر کارواش دارید، اجاره واترجت شستشو نمی‌تواند انتخاب درست و دقیقی باشد و قطعا خرید دستگاه برای شما در اولویت است.  

مزایای اجاره واترجت صنعتی

واترجت بتن

مزایای متعددی برای اجاره واترجت به‌جای خرید آن مطرح می‌شود. مزایایی که نه‌تنها اجاره انواع دستگاه که اجاره تجهیزات و لوازم جانبی همراه آن را نیز شامل می‌شود. بعضی از این مزایا عبارتند از:

پیشگیری از راکد ماندن بی‌دلیل سرمایه و کاهش هزینه‌های بلند مدت

دقت داشته باشید که اجاره واترجت هم از نظر هزینه اولیه خرید مقرون به‌صرفه است و هم از نظر هزینه‌های نگهداری و سرویس‌های دوره‌ای که دستگاه نیاز دارد. این کاهش هزینه‌ها، می‌تواند در مجموع هزینه‌های کارگاه، کارخانه یا سازمان تاثیر داشته و به مدیران کسب و کارها اجازه دهد تا از سرمایه کاری خود در راستای اهداف دیگر مجموعه بهره ببرند.

حذف هزینه انبارداری

یکی دیگر از هزینه‌هایی که با اجاره واترجت کاهش می‌یابد، مربوط به محل نگهداری دستگاه می‌شود. وقتی لازم باشد که دستگاه را برای نگهداری در مواقعی که به آن نیاز نداریم در انباری اجاره‌ای بگذاریم یا حتی در انبار مجموعه، در هر صورت برای کسب و کار ما هزینه‌بر خواهد بود.

دریافت سریع‌تر خدمات اجرایی

مجموعه‌ای که خدمات اجاره واترجت را به شما ارائه می‌کند، پس از هماهنگی‌های لازم در اسرع وقت و در زمان تعیین شده، همراه کارشناسان خود و همراه تمام تجهیزات و لوازم جانبی واترجت که در کار مدنظر خود به آن نیاز دارید، در خدمت شما خواهد بود. اما اگر برای استفاده از واترجتی که خریده‌اید نیاز به کارشناس داشته باشید یا نیاز به اجاره تجهیزات جانبی مازاد، ممکن است فرآیند کار کمی متفاوت باشد و نیاز به هماهنگی‌های بیشتری داشته باشید.

امکان بهره‌مندی از آخرین و به روزترین تجهیزات

وقتی یک دستگاه را تهیه می‌کنید، به‌روزرسانی آن و تهیه مدل‌های پیشرفته‌تر پس از خرید، سخت و پرهزینه خواهد بود. بنابراین تا سال‌ها باید از همان مدل تهیه شده استفاده کنید. اما درصورت اجاره واترجت، می‌توانید هربار از پیشرفته‌ترین دستگاه به‌همراه به‌روزترین تجهیزات و لوازم جانبی بهره بگیرید. ضمن اینکه می‌توانید تجهیزات یا دستگاه را مطابق نیاز و کاربردتان تغییر دهید. برای مثال ممکن است در یک بار استفاده نیاز به دستگاه واترجت با فشار بیشتر داشته باشید یا واترجت آب گرم. اما دفعات دیگر واترجت نیمه‌فشارقوی آب سرد پاسخگوی نیازتان باشد. اجاره واترجت فشار قوی یا انواع دیگر دستگاه، در این مواقع انتخاب بهتری است.

فراهم نمودن امکان مشاهده و ارزیابی عملکرد دستگاه

با امکان اجاره انواع واترجت، شما می‌توانید در دفعات مختلف دریافت سرویس اجاره، عملکرد و کارآیی آن‌ها را عملی بررسی کرده و بازده هریک را مشاهده کنید. به‌این ترتیب بدون پرداخت هزینه اضافی، می‌توانید به‌مرور به بهترین انتخاب برای خود برسید.

البته باید اضافه کرد که همه این مزایا، درکنار بررسی نکات مربوط به خرید یا اجاره دستگاه مطرح می‌شوند. به این معنی که، این مزایا، اگر شما نیاز مبرم و مداوم به یک واترجت فشار قوی داشته باشید، اهمیت خود را از دست خواهند داد و همچنان خرید گزینه بهتری برای شما خواهد بود.

انواع واترجت که امکان اجاره آنها وجود دارد

ممکن است برای شما سوال باشد که، باتوجه به تنوع دستگاه‌های واترجت، آیا همه انواع این دستگاه برای اجاره موجود است یا تنها بعضی مدل‌ها قابل اجاره هستند. برای این سوال باید گفت، همه مدل‌های دستگاه واتر جت را که در زیر به آن‌ها اشاره می‌شود، می‌توان اجاره کرد.

انواع واترجت باتوجه به فشار و قدرت دستگاه

شما می‌توانید باتوجه به نیاز و کاربرد خود انواع واترجت فشارقوی، نیمه فشارقوی و فوق فشارقوی را اجاره نمایید. تنها کافی است که برای انتخاب دقیق و بهتر نوع دستگاه با مشاوران و کارشناسان شرکت منیب گفتگو کرده و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

انواع واترجت آب گرم و آب سرد

در این مورد نیز می‌توانید انواع واترجت را باتوجه به کاربردی که دارید اجاره کنید. حتی هربار برای اجاره می‌توانید نوع دستگاه را متناسب با نیازتان تغییر دهید.

انواع واترجت باتوجه به برند و مدل

این نکته که شاید یکی از مزایای اجاره واترجت باشد، به شما اجازه می‌دهد تا در هر زمان، از برند و مدل واترجتی که مدنظر دارید استفاده کنید. ضمن اینکه می‌توانید از برندهای باکیفیت‌تر و معتبرتر بدون نگرانی از بودجه و هزینه بالای خریدشان بهره ببرید.

درنتیجه، اگر قصد اجاره دستگاه واترجت صنعتی را دارید، نگران محدودیت نوع دستگاه یا ابزار و تجهیزاتی که می‌توانید هنگام اجاره از آن‌ها استفاده کنید نباشد. تمامی انواع دستگاه واترجت به‌همراه وسایل و تجهیزات جانبی آن‌ها قابل اجاره کردن هستند.

تعرفه‌های اجاره واترجت و عوامل موثر بر نرخ اجاره

درمورد قیمت و هزینه اجاره واترجت باید گفت، تعرفه‌های مربوط به اجاره دستگاه مشخص‌اند. اما این تعرفه‌ها باتوجه به موارد مشخص تعیین می‌شوند. عوامل موثر بر هزینه اجاره واترجت عبارتند از:

 • نوع دستگاه و قدرت و فشار آن (قطعا هزینه اجاره واترجت ۵۰۰ بار با واترجت ۱۲۰۰ بار یکسان نیست.)
 • تجهیزات و وسایل جانبی مثل نوع نازل
 • مدت‌زمانی که دستگاه اجاره می‌شود.
 • دریافت خدمات کارشناسی و اجرایی همراه با دستگاه (اینکه تنها دستگاه را لازم دارید یا کارشناس نیز باید همراه دستگاه اعزام شود.)
 • محلی که دستگاه باید به آنجا منتقل شود. (برای مثال اجاره واترجت از تهران برای شهر تهران نرخ یکسانی برای شهرهای اطراف و نزدیک ندارد و هزینه حمل و نقل در نرخ اجاره تاثیرگذار است.)

البته شرکتی که از آن‌ها خدمات دریافت می‌کنید، کیفیت عملکرد دستگاه‌های شرکت و نرخ منصفانه آن‌ها نیز بر قیمت نهایی اجاره واترجت تاثیر دارد. شرکت منیب با دراختیار داشتن انواع دستگاه واترجت با مدل‌های متنوع و کیفیت‌های بالا از برندهای معتبر جهانی مانند فالش آلمان، آماده ارائه خدمات مربوط به اجاره واترجت و تجهیزات همراه آن با بهترین نرخ و تعرفه است. همچنین اگر نیاز به خرید واترجت دارید نیز مجموعه منیب در خدمت شما عزیزان است.

سخن پایانی

درنهایت باید گفت، امکان اجاره واترجت در انواع مختلف همراه با لوازم و تجهیزات و وجود سرویس خدماتی و اجرایی درکنار آن، یک امر بسیار مثبت است که به ما کمک می‌کند تا ضمن استفاده از مزایای انواع واترجت برای کارهای خود، نیاز به پرداخت هزینه‌های خرید و نگهداری آن نداشته باشیم.

شرکت منیب با توجه به نیاز روز افزون صنایع سنگین به نظافت‌های تخصصی مبتنی بر دانش و تخصص و همچنین گسترش نیاز به برخورداری از این خدمات در حوزه‌های مختلف، اقدام به ارائه خدمات اجاره واترجت به کاربران کرده است.

از مزایای استفاده از خدمات منیب در این زمینه، سالها تجربه و تخصص نیروهای فنی آموزش دیده در اروپا است که اجرای پروژه‌های مختلف و مرتبط را در خدمات اجاره دستگاه واترجت برعهده گرفته و پیاده‌سازی می‌کنند. همچنین داشتن نمایندگی انحصاری چندین شرکت مطرح اروپایی امکان اجرای خدمات در بالاترین سطح کیفی را از سوی این شرکت فراهم کرده است.

فالش falch

 

احتمالا با جستجوی کلمات زیر  صفحه اجاره دستگاه واترجت صنعتی  مشاهده می کنید . 

 اجاره دستگاه واترجت  اجاره واترجت اجاره واترجت دیزل  اجاره واترجت صنعتی 
 اجاره واترجت سیار  اجاره واترجت صنعتی سیار  اجاره واترجت آبسرد اجاره واترجت آبگرم
 اجاره شوینده فشار قوی اجاره کارواش صنعتی  اجاره کارواش سیار  اجاره کارواش صنعتی سیار 
 کرایه دستگاه واترجت  کرایه واترجت  کرایه واترجت دیزل  کرایه کارواش صنعتی 
 کرایه کارواش سیار  کرایه کارواش صنعتی سیار  کرایه دستگاه کارواش  کرایه کارواش 
 کرایه کارواش دیزل  کرایه کارواش صنعتی  کرایه کارواش سیار  h[hvi ,hjv[j wkujd
فن توسعه منیب

مشتریان شرکت منیب

رضایت شما باعث افتخار و سربلندی ماست

جستجوهای محبوب:
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.